Najczęściej zadawane pytania dotyczące karty Binny's Card

 

Czym jest karta Binny's Card?

Karta Binny's Card to nasz wieloletni program rabatów i nagród.

Ile kosztuje przystąpienie do programu? Czy Binny’s Card jest kartą kredytową?

Przystąpienie do programu Binny's Card jest bezpłatne. Karta Binny’s Card nie jest kartą kredytową.

Jak mogę przystąpić do programu Binny's Card?

Możesz zarejestrować się przy kasie, w dowolnym sklepie sieci Binny's Beverage Depot, lub poprzez utworzenie konta na stronie binnys.com.

Czy dostanę prawdziwą kartę?

Podjęliśmy decyzję o wycofaniu kart fizycznych. Dzięki temu nie tylko dbamy o środowisko naturalne, ale też możemy zapewnić Ci dodatkowe oszczędności i z łatwością zidentyfikować Twoje konto przy kasie. Jeśli chcesz mieć przy sobie kartę Binny's Card w wersji elektronicznej, pobierz aplikację Binny's dostępną na urządzenia z systemami iOS i Android.

Zgubiłem swoją kartę! Czy mogę otrzymać kartę zastępczą?

Patrz wyżej. Zrezygnowaliśmy z wydawania kart w formie fizycznej. W dalszym ciągu będziemy mogli zidentyfikować Twoje konto przy kasie.

Jak korzystać z karty Binny's Card?

Podczas zakupów w sklepie Binny’s, podaj nam przy kasie swój numer telefonu, a zidentyfikujemy Twoje konto. Aby użyć karty do zakupów przez Internet, czy to z dostawą do domu, czy też z opcją odbioru w sklepie bądź odbioru bez wychodzenia z samochodu, przed złożeniem zamówienia zaloguj się na stronie binnys.com.

Jak zdobywać punkty Binny's?

Za każdy dolar wydany na zakup win w Binny’s (przed opodatkowaniem) otrzymasz jeden punkt.

Jaką wartość mają moje punkty?

Po zebraniu 500 punktów automatycznie przyznamy Ci rabat w wysokości 10 $ na kolejne zakupy w Binny’s – bez względu na to, co kupujesz. Punkty na karcie Binny's Card nigdy nie tracą ważności.

Wydaje mi się, że mam dwie różne karty Binny's. Jak mogę to sprawdzić? Czy mogę je połączyć?

Podczas następnej wizyty w ulubionym sklepie sieci Binny's podejdź do stanowiska obsługi. Zweryfikujemy Twoje dane i – jeśli zajdzie taka konieczność – połączymy Twoje konta.

Czy za zakupy w ramach Binny's Express Delivery lub za pośrednictwem Instacart też otrzymam punkty?

Niestety za zamówienia złożone za pośrednictwem express.binnys.com i Instacart nie przyznajemy punktów na kartę Binny's Card. Jeśli jednak korzystasz z tych usług dostawy, masz możliwość kupowania produktów po atrakcyjnych cenach dostępnych dla posiadaczy karty Binny’s Card.