ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ JESZCZE DZIŚ!

Nagrody

ZYSKAJ 10 $

za każde 500 $ wydane na kwalifikujące się wina

Oszczędzaj

NAJNIŻSZE CENY

na produkty z asortymentu

Promocje

KUPONY I INFORMACJE O PROMOCJACH

na interesujące Cię produkty wprost na Twoją skrzynkę

Korzyści

SKORZYSTAJ Z RABATU 10%

na spersonalizowane skrzynki z kwalifikującymi się winami

DUŻE RABATY I OSZCZĘDNOŚCI

Karta Binny's Card to gwarancja najlepszych cen każdego dnia. Co jakiś czas przygotowujemy DUŻE rabaty i promocje obejmujące cały asortyment. Dzięki karcie Binny's Card masz pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej promocji.

RABAT 10 $

Za każdy dolar wydany na wina w Binny's (przed opodatkowaniem) otrzymasz jeden punkt. Po uzbieraniu 500 punktów automatycznie przyznamy Ci 10 $ rabatu na kolejne zakupy – bez względu na to, co kupisz! Punkty na karcie Binny's Card nigdy nie tracą ważności.

10% ZNIŻKI NA PERSONALIZOWANE SKRZYNKI WINA

Kup dwanaście lub więcej butelek wina o pojemności 750 ml i odbierz rabat 10%. Jeśli wino jest już przecenione, zaoferujemy Ci najkorzystniejszą cenę – albo cenę z promocji, albo cenę po rabacie 10%. Wśród 12 butelek uprawniających do uzyskania rabatu mogą znajdować się również wina przecenione.

OFERTY SPECJALNE NA TWOJE ULUBIONE WINA

Będziemy informować Cię mailowo o najnowszych promocjach. Obiecujemy, że nie będziemy spamować, a przesyłane informacje będą dotyczyć jedynie tych ofert, które naszym zdaniem trafią w Twój gust. Zaglądaj na swoją skrzynkę!

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi karty Binny's Card lub przeczytaj to, co napisaliśmy

drobnym drukiem (i prostym językiem).